Jsme Míša a Tom Pokorní a pro naše a vaše děti tvoříme dobrodružné sady pod značkou Nese v lese!

Míša

Jsem hlava projektu, dělám všechny mravenčí práce od stříhání až po běhání s balíčky.Ve školce, kde jsem pracovala, a ve skautském oddíle mě to vždy táhlo s dětmi do přírody. Ráda si plním sny a Nese v lese je jeden z nich.

Tom

Maluji všechny ilustrace v batůžcích, jsem poradce všeho druhu. Rád chodím na výlety a spím pod širákem s výhledem na hvězdy. V přírodě mám rád vodu – když je na jaře celá podmáčená a na podzim v mlze.

Chceme

si hrát v přírodě! Z prozkoumávání tajemných zákoutí lesa a stavění skrýší máme nejlepší vzpomínky. Přejeme si, aby tento pocit zažil každý.

Milujeme

ruce od bláta, odřená kolena a úsměv od ucha k uchu! V dnešní době přehnané čistoty a bezpečí milujeme volnost, kterou dětem dává hra v přírodě.

Věříme

v pečlivou ruční práci – když děláme poctivě to, co nás baví, výsledek stojí za to. Jsou pro nás důležité obnovitelné a recyklované materiály.

Vyrazte s dětmi objevovat přírodu – odlévat stopy, pozorovat ptáky a hmyz, hrát si v lese a u vody. Vraťte se do dětství a ukažte dětem, co nás bavilo na táborech a chalupách. My vám v tom rádi pomůžeme!

Jak vám v tom můžeme pomoci?